web counter

Choiny, Lublin, Województwo lubelskie, Poland

Ciekawa oferta? Podziel się informacją z przyjaciółmi, a oni będą Ci wdzięczni:

   
  1  of   

250 000 PLN

Apartment for sale

Available from 01.01.2016

3 pokoje klimatyzacja, duży balkon

Updated: 23.09.2015. Views: 7942

ID Ref # 10820


Listing type: 
By Owner
Year built: 
2016
Rooms:
2
Living space:
44 m2
Price per meter:
5681 PLN ⁄ m2
Floor number:
1 Floor
Floors total:
2 floors
Description: 
Przedmiotem ogłoszenia jest trzypokojowe mieszkanie na prestiżowym osiedlu Koncertowa Dolina na lubelskich Choinach. Mieszkanie składa się czterech pomieszczeń. Pokój z aneksem kuchennym o powierzchni 23,44 m2, sypialnie 8,85 m2, 8,61 m2, łazienki 3,74 m2 i balkonu o powierzchni 5,6 m2.
Jest to jednak jedynie propozycja aranżacji wnętrza, bowiem wychodząc naprzeciw potrzebom klientów dajemy możliwość samodzielnego zaprojektowania wymarzonego mieszkania.
Koncertowa Dolina, na którym znajduje się mieszkania jest jednym z pierwszych w Polsce osiedli mieszkaniowych budynków wielorodzinnych o parametrach energooszczędnych. Nasze osiedle położone będzie przy ulicy Koncertowej. Usytuowanie w cichej okolicy i niska, willowa zabudowa sprawi, że nasze mieszkania będą dobrym miejscem do odpoczynku. Osiedle zostanie wyposażone w boisko, kort tenisowy i siłownię.
Do budowy naszego osiedla zostaną wykorzystane najwyższej klasy materiały izolacyjne, okna pasywne i wentylacja z rekuperacją. W połączeniu z zastosowaniem odnawialnych źródeł energii mieszkania będą pochłaniały bardzo mało energii cieplnej (rachunki za ogrzewanie będą nawet trzykrotnie niższe w porównaniu do klasycznych mieszkań). Dodatkowo w standardzie będzie klimatyzacja. Każde mieszkanie będzie miało wykończone balkony, gładzie, powłokę malarską, podejścia pod urządzenia sanitarne, armaturę grzewcza, sterującą ciepłem i wentylacją, markową armaturę elektryczną, sieci: tv, lan, telefoniczną oraz światłowód, wentylację mechaniczną z rekuperacją oraz klimatyzację oraz wysokiej klasy drzwi antywłamaniowe.
W naszej ofercie znajdują się mieszkania o powierzchni od 32,04 m2 do 78,94 m2. Każde z mieszkań można samodzielnie aranżować, istnieje także możliwość łączenia mieszkań w większe apartamenty. Rynek pierwotny. Zapraszamy: koncertowadolina.pl

Cena: 250000 ZŁ

koncertowadolina.pl
Osoba kontaktowa: Grzegorz
Mail kontaktowy: grupa@domlublin.pl
Telefon kontaktowy: 815032495

Dodane przez generator-ogloszen.pl
https://youtu.be/dfUyg1zTd9E
ID: SMABOQI5H38
Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikacji.
Apartment for sell, 2 Rooms, 44m2, 250000 PLN, Choiny, Lublin, Województwo lubelskie 
#pi1 #Apartment #Lublin