web counter

Wielicka 42, Kraków, Województwo małopolskie, Poland

Ciekawa oferta? Podziel się informacją z przyjaciółmi, a oni będą Ci wdzięczni:

   
  1  of   

55 PLN Per month

Office Space for rent

Available from 01.12.2017

Wynajem - Lokal biurowy w Apartamentowcu

Updated: 27.11.2017. Views: 14463

ID Ref # 15917


Price negotiating is possible: 
Yes
Term of lease:
unlimited
Number of bathrooms:
1
Living space:
56 m2
Floor number:
1 Floor
Floors total:
5 floors
Description: 
Na wynajem lokal biurowy o powierzchni 56,55 m^2 w budynku usytuowanym w nowo powstającym kompleksie apartamentowców przy ulicy Wielickiej.

Lokal jest w stanie deweloperskim do własnej aranżacji. Istnieje możliwość wykonania aranżacji wnętrza i realizacji wykończenia przez wynajmującego wg. wytycznych klienta w uzgodnionym budżecie.

LOKALIZACJA: Budynek położony jest w dzielnicy Krakowa-Podgórze. Usytuowany jest w pobliżu przystanków tramwajowych, autobusowych oraz kolejowych (Płaszów i Podgórze) umożliwiających szybki dojazd z i w dowolne miejsce na terenie Krakowa.

BUDYNEK: 5-piętrowy nowoczesny apartamentowiec z podziemnymi i naziemnymi miejscami postojowymi o reprezentacyjnym wyglądzie.

LOKAL: Usytuowany jest na pierwszym piętrze. Składa się z powierzchni użytkowej równej 56,55 m^2 typu open- space oraz zaplecza socjalno-sanitarnego. Lokal wyposażony we wszystkie niezbędne instalacje: ogrzewanie, wentylację , sanitarną oraz teletechniczną. Ogrzewanie dzięki instalacji MPEC. Istnieje możliwość wykonania klimatyzacji. Wysokość pomieszczeń 300 cm.

Duże witryny wyeksponowane w kierunku ul. Wielickiej zapewniają możliwość bardzo dobrej ekspozycji prowadzonej działalności oraz pozyskania nowych klientów. Dogodna lokalizacja sprawia, iż jest to doskonała inwestycja dla Ciebie.

CENA: 55 zł netto/ m^2 (do negocjacji).

Serdecznie polecam i zapraszam do oglądania.
Office Space for lease, 1 Number of bathrooms, 56m2, 55 PLN Per month, Wielicka 42, Kraków, Województwo małopolskie 
#pi1 #Office Space #Kraków