web counter

Głęboka, Gdańsk, Województwo pomorskie, Poland

Ciekawa oferta? Podziel się informacją z przyjaciółmi, a oni będą Ci wdzięczni:

   
  1  of   

375 000 PLN

Apartment for sale

Available from 06.09.2018

Updated: 06.09.2018. Views: 8265

ID Ref # 17237


Listing type: 
By Owner
Living space:
51 m2
Price per meter:
7352 PLN ⁄ m2
Description: 
UWAGA SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA !!! NIŻSZA CENA o 25 000 zł
Mieszkanie zlokalizowane jest na Śródmieściu na ul Głębokiej, to zaledwie 10 minut piechotą do ścisłego centrum Gdańska ( ul. Długa, fontanna Neptun itd.)
W okolicy znajdują się galerie handlowe, restauracje, teatry, kina oraz inne punkty infrastruktury usługowo handlowej. W bliskiej odległości znajdują się również tereny zielone. Łatwy i szybki dojazd do samego centrum miasta i środki transportu publicznego czynią to miejsce atrakcyjną lokalizacją w Gdańsku.
Budynek Dziesięciopiętrowy wieżowiec został wybudowany w latach 70 - tych. Przed budynkiem znajduje się parking do dyspozycji mieszkańców, wejście zostało zabezpieczone domofonem. Mieszkanie o powierzchni 51 mkw + (dodatkowo 4 m2 zabudowany balkon który nie został ujęty w KW) mieści się na wysokim parterze ( z widokiem na ogródek pod domem) składa się z przestronnego salonu z wyjściem na balkon, sypialni, pokoju, jasnej oddzielnej kuchni z oknem, łazienki oraz przedpokoju.

Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie, zostało umeblowane oraz wyposażone w sprzęty AGD oraz nie wymaga nakładów finansowych. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska. Zabudowa kuchni oraz wyposażenie łazienki w cenie.
Możliwość oglądania mieszkania od poniedziałku do piątku, po wcześniejszym umówieniu telefonicznym pod numer 509 818 323
Apartment for sell, 51m2, 375000 PLN, Głęboka, Gdańsk, Województwo pomorskie 
#pi1 #Apartment #Gdańsk