web counter

Licheń, Ślesin, Województwo wielkopolskie, Poland

Ciekawa oferta? Podziel się informacją z przyjaciółmi, a oni będą Ci wdzięczni:

   
  1  of   

149 000 PLN

Apartment for sale

Available from 01.10.2018

Updated: 01.10.2018. Views: 1091

ID Ref # 17304


Listing type: 
By Owner
Living space:
4205 m2
Price per meter:
35 PLN ⁄ m2
Description: 
Szukasz urokliwego miejsca, w którym cały rok czułbyś się jak na wczasach? Chcesz cieszyć się bliskością lasu i jezior? W takim razie ta działka jest dla Ciebie!

Doskonale położona działka w Licheniu Starym z dogodnym dojazdem drogą asfaltową z jednej strony i utwardzoną z drugiej. Z centrum Konina dojazd samochodem zajmuje około 20 minut.
Charakterystyka przeznaczenia - działka budowlana z przeznaczeniem na funkcje mieszkaniową i usługową.

Opis działki - Działka nieuzbrojona. Istnieje możliwość podłączenia wody, prądu i kanalizacji. Dojazd do nieruchomości z dwóch stron – drogą asfaltową i drogą utwardzoną.

Szczegóły oferty - na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Licheń Stary gm. Ślesin pow. koniński. Działka o pow. 4205 m2 w kształcie prostokąta. Zgodnie z Planem Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Ślesin nieruchomość przeznaczona jest jako teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i usług komercyjnych.

Znakomita lokalizacja przy ul. Granicznej i Akacjowej z drugiej strony, ok. 1 km od Bazyliki – Sanktuarium Maryjnego w Licheniu. Wielkość i podłużny kształt działki, jak i jej położenie, stwarza możliwość realizacji inwestycji zarówno mieszkaniowej jak i komercyjnej.

Warto podkreślić, że oprócz walorów turystycznych miejscowość posiada także walory krajobrazowe, a to ze względu na bliskość spokojnego jeziora Licheńskiego i lasu.

Działka położona w ładnej i spokojnej okolicy - w sąsiedztwie domy całoroczne oraz letniskowe.

Zarówno wielkość gruntu jak i jego umiejscowienie i kształt powodują, że bez problemu można podzielić go np. na cztery mniejsze, niezależne działki.

Cena: 149 000 złotych

Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela.
Kontakt w sprawie oferty pod nr telefonu: 660 472 811
Apartment for sell, 4205m2, 149000 PLN, Licheń, Ślesin, Województwo wielkopolskie 
#pi1 #Apartment #Ślesin