web counter

76-107 Jezierzany, Sławno, Województwo zachodniopomorskie, Poland

Ciekawa oferta? Podziel się informacją z przyjaciółmi, a oni będą Ci wdzięczni:

   
  1  of   

599 000 PLN

Lots/Land for sale

Available from 24.10.2018

Działka nad morzem Jezierzany

Updated: 24.10.2018. Views: 2344

ID Ref # 17398


Listing type: 
By Agent
The area of the land/lot:
16029 m2
Description: 
ATRAKCYJNA DZIAŁKA POŁOŻONA W NIEDALEKIEJ ODLEGŁOŚCI OD MORZA I JEZIORA, W CZĘŚCI BUDOWLANA, Z MOŻLIWOŚCIĄ ZMIANY ROLNICZEGO SPOSOBU UŻYTKOWANIA POD ZABUDOWĘ LETNISKOWĄ.

Działka niezabudowana o powierzchni 16 029 mkw., położona w miejscowości letniskowej Jezierzany (gmina Postomino) znajdującej się w odległości ok. 2 km od nadmorskiej miejscowości Jarosławiec i w odległości ok. 350 m od jeziora Wicko. Działka w ok. 3/5 części powierzchni objęta jest obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, jako teren przeznaczony pod funkcję turystyki z preferencją dla budowy obiektów letniskowych - zabudowa rekreacji indywidualnej lub hotelowej wraz z infrastrukturą i zagospodarowaniem terenu. Działka z dostępem do drogi publicznej asfaltowej.

Działka położona na terenie płaskim, niezalesionym, działka o kształcie regularnym, pozwalającym na indywidualne ukształtowanie przestrzeni w zakresie architektonicznym.

Uzbrojenie techniczne terenu: woda, energia elektryczna i kanalizacja przebiegają w drodze dojazdowej.

Jarosławiec - modna i ceniona przez turystów miejscowość turystyczno-wczasowa, położona nad brzegiem morza, sąsiadująca z jeziorem Wicko. W Jarosławcu powstało ostatnio wyjątkowe miejsce dla turystów - sztuczna plaża o powierzchni 3 ha. Sąsiadujące z Jarosławcem Jezierzany stanowią przedłużenie obszaru Jarosławca, z silnie rozwijającym się sektorem usług turystycznych, zabudowy pensjonatowej i gastronomicznej. Przez miejscowość przebiega Międzynarodowy Szlak Rowerowy R-10. Atutem Jezierzan jest bliskość morza i lokalizacja nad jeziorem Wicko. Sąsiedztwo jeziora pozwoliło na dodatkowy rozwój turystyki wędkarskiej, kajakarskiej.

Pośrednik prowadzący - licencja 2309.

KONTAKT : 668 156 667
Lots/Land for sell, 599000 PLN, 76-107 Jezierzany, Sławno, Województwo zachodniopomorskie 
#pi1 #Lots/Land #Sławno