web counter

Piotrkowska, Łódź, Województwo łódzkie, Poland

Ciekawa oferta? Podziel się informacją z przyjaciółmi, a oni będą Ci wdzięczni:

   
  1  of   

222 230 PLN

Apartment for sale

Available from 04.02.2019

Updated: 04.02.2019. Views: 9006

ID Ref # 17634


Listing type: 
By Owner
Living space:
31 m2
Price per meter:
7168 PLN ⁄ m2
Description: 
Panorama Apartments. Dom z wielu powodów wyjątkowy Ul. Piotrkowska to najbardziej prestiżowy adres w Łodzi. Inwestycja którą Państwu oferujemy to miejsce dla tych, którzy chcą żyć w centrum miasta i w centrum jego wydarzeń. Mało prawdopodobne, żeby przy ul. Piotrkowskiej miało powstać w przyszłości więcej tak dogodnie położonych apartamentowców - kilka kroków od centrów handlowych, multikina, kultowego w Łodzi Off Piotrkowska Center czy strefy Piotrkowska 217 z bogatą ofertą gastronomiczną.

Mieszkanie numer 36 o powierzchni 31,3 m2, od wewnętrznej strony budynku. Widok na dziedziniec. Położenie tego mieszkania gwarantuje nam jeszcze mniej słyszalnych dźwięków z ulicy.
Mieszkania mają panoramiczne okna od sufitu do podłogi zapewniają znakomite naświetlenie przez cały dzień i dają poczucie przestrzeni. Okna są uchylne i pełnią także rolę drzwi balkonowych, umożliwiające swobodne wietrzenie wnętrz. W mieszkaniach również umieszczone będą nawietrzaki nowoczesnego systemu wentylacji, w których istnieje możliwość wbudowania filtrów powietrza.
W budynku: winda 2 metry głęboka, wentylacja w każdym mieszkaniu, ogrzewanie centralne z sieci miejskiej, monitorowana tylna część działki, wideofon.

Możliwość dokupienia:
- Miejsca parkingowego w automatycznym piętrowym parkingu,
- Komórka lokatorska.

Zapraszamy na stronę: www.panorama-apartments.pl

Zapytaj o dostępność mieszkań na dzień dzisiejszy - zadzwoń.
Kontakt telefoniczny +48 504 221 121
Apartment for sell, 31m2, 222230 PLN, Piotrkowska, Łódź, Województwo łódzkie 
#pi1 #Apartment #Łódź