web counter

Szlak 26, Kraków, Województwo małopolskie, Poland

Ciekawa oferta? Podziel się informacją z przyjaciółmi, a oni będą Ci wdzięczni:

   
  1  of   

1 100 PLN Per month

Office Space for rent

Available from 06.05.2019

lokal biurowy, ŚRÓDMIEŚCIE, pow. 27 m2 B

Updated: 06.05.2019. Views: 283

ID Ref # 17837


Term of lease:
unlimited
Rooms:
1
Living space:
27 m2
Price per meter:
40 PLN ⁄ m2
Description: 
Lokal biurowy o powierzchni 27 m2 z wydzielonym zamykanym pomieszczeniem o pow.2m2 (np. na dokumenty podlegające ustawie o RODO). Pomieszczenie bardzo dobrze naświetlone, ekspozycja okien wschód/południe. Lokal mieści się na 2 piętrze budynku biurowego położonego w centrum miasta (u zbiegu ulic Szlak/Długa). Świetna lokalizacja, bardzo łatwy dojazd dla klientów i pracowników. W bezpośredniej bliskości liczne przystanki komunikacji miejskiej, banki, hotele, itp. Do Dworca Głównego 800 m, do Rynku ok. 1 km. Na terenie nieruchomości prowadzi działalność 25 firm, głownie z branż: IT, pracownie artystyczne, gabinety psychologów i terapeutów, konserwacja zabytków, branża budowlana, biura księgowe, i inne.
Na terenie nieruchomości:parking wielostanowiskowy ze szlabanem i kontrolą wjazdu, koszt wynajęcia 1 miejsca postojowego (opcjonalnie) 200 zł netto/mc;sieć teleinformatyczna – łącze światłowodowe Orange;system monitoringu wizyjnego wewnętrznego i zewnętrznego;instalacja domofonowa;drzwi wejściowe do biurowca – system kontroli dostępu, indywidualne kody dla Najemców, wejście dla klientów za pomocą domofonów;przy wejściach do budynku tablice informacyjne z możliwością umieszczenia logo i danych firmy.
Składniki wykończenia lokalu:lokal po generalnym remoncie, wymienione wszystkie instalacje, wykonane gładzie, położona nowa podłoga z paneli.instalacja światłowodowa i domofonowa;centralne ogrzewanie z sieci miejskiej MPEC; w oknach rolety. Miesięczny koszt najmu:czynsz najmu 1.100 zł netto/m-c media: 220 zł netto/m-c ;opcjonalnie wynajęcie miejsca postojowego: 200 zł netto.
Zapraszamy do oglądania lokalu w dogodnych dla Państwa terminach.
Kontakt tel. Kom.606 361 133
Office Space for lease, 1 Rooms, 27m2, 1100 PLN Per month, Szlak 26, Kraków, Województwo małopolskie 
#pi1 #Office Space #Kraków