web counter

Sławinkowska, Lublin, Województwo lubelskie, Poland

Ciekawa oferta? Podziel się informacją z przyjaciółmi, a oni będą Ci wdzięczni:

   
  1  of   

420 000 PLN

Apartment for sale

Available from 01.05.2020

Apartamenty na Sławinku

Updated: 25.07.2019. Views: 755

ID Ref # 18031


Listing type: 
By Owner
Description: 
Takiej inwestycji w Lublinie jeszcze nie było. Grupa Domlublin.pl oferuje nowoczesne apartamenty o wysokim standardzie na nowym, kameralnym osiedlu przy ul. Sławinkowskiej.

Apartamenty Sławinkowskie znajdują się w bardzo dobrej lokalizacji, w otoczeniu zieleni, w niskiej zabudowie o kameralnej architekturze. Do każdego lokalu deweloper przypisał dwa miejsca na parkingowe podziemnym. Do wyboru oferowane będą apartamenty z okazałym ogrodem lub dużym tarasem. W zależności od upodobań klienta.

Mieszkania wykończone zostaną w wysokim standardzie z użyciem najnowszych technologii. Każdy z klientów może liczyć ponadto na indywidualny projekt wnętrza. To wszystko oczywiście w cenie.

Dlaczego warto wybrać Apartamenty Sławinkowskie?

Powodów jest wiele, a poniżej przedstawiamy tylko niektóre z nich:

• Możliwość samodzielnej aranżacji wnętrza

• Apartamenty o metrażach:

66,19 m2; 74,82 m2; 81,08 m2; 88,91 m2; 92,05 m2; 94,04 m2; 123,60 m2;

Cechy, które wyróżniają Apartamenty Sławinkowskie na tle innych lubelskich inwestycji to: bardzo wysoki standard wykończenia niespotykany w ofercie innych deweloperów (3-szybowe okna, możliwość zrobienia podejścia pod ogrzewanie kominkowe i podłączenia klimatyzacji, zmiękczacze wody, parapety z aglomarmuru, armatura grzewcza), zastosowanie innowacyjnych rozwiązań, energooszczędność, niskie miesięczne koszty utrzymania, wentylacja z rekuperacją i chłodzeniem, centralne ogrzewanie podłogowe.

Możliwość zamieszkania na parterze z pięknym ogródkiem do wyłącznego użytku lub na piętrze z przestronnym tarasem. Mieszkańcy mogą liczyć na miejsca rekreacji dla siebie i swoich rodzin, a niska i kameralna zabudowa sprawi, że będzie to miejsce w którym każdy będzie chciał zamieszkać.

Termin oddania pierwszych budynków już w maju 2020 roku.
Apartment for sell, 420000 PLN, Sławinkowska, Lublin, Województwo lubelskie 
#pi1 #Apartment #Lublin