web counter

Czersk, Województwo pomorskie, Poland

Ciekawa oferta? Podziel się informacją z przyjaciółmi, a oni będą Ci wdzięczni:

   
  1  of   

650 000 PLN

House for sale

Available from 18.03.2020

Nieruchomość pośród lasów !

Updated: 18.03.2020. Views: 4579

ID Ref # 18648


Listing type: 
By Agent
Rooms:
8
Number of bathrooms:
5
Garage:
2 cars
Living space:
302 m2
Price per meter:
2152 PLN ⁄ m2
The area of the land/lot:
35600 m2
Description: 
Jeśli od dłuższego czasu szukasz idealnego miejsca, w bezpośrednim sąsiedztwie lasów, pod agroturystykę lub dom spokojnej starości – to ta oferta spełni na pewno Twoje oczekiwania!!!

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do sprzedaży nieruchomość o ogromnym potencjale, składającą się z kilku budynków, usytuowanych w niepowtarzalnej lokalizacji, w miejscowości Kłodnia, w gminie Czersk, w powiecie chojnickim, w województwie pomorskim.

W skład oferty wchodzą:

Nowy dom o charakterze mieszkalno-usługowym z przeznaczeniem na agroturystykę o powierzchni 302,12 m2. Dodatkowo zostało wydane pozwolenie na rozbudowę kolejnych 150 m2 ( baru gastronomicznego, bufetu, sali konsumpcyjnej oraz sali bilardowej w ramach prowadzonej działalności agroturystycznej). W skład obecnego budynku wchodzi:

Parter: przestronny salon, kuchnia z dużą jadalnią, podręczna spiżarnia, łazienka, toaleta, pomieszczenia gospodarcze ( z przeznaczeniem na szatnie) oraz kotłownia ( piec na węgiel i drewno).

Piętro: długi korytarz, cztery pokoje, w tym jeden z aneksem kuchennym, łazienka oraz balkon.

Media: woda, szambo, prąd. Dodatkowo na dachu zostały umieszczone solary.

Budynek mieszkalny konstrukcji drewnianej ( powierzchnia ok. 150 m2), z przeznaczeniem na dwa niezależne mieszkania. Każde z nich ogrzewane za pomocą pieca na węgiel i drewno.

Pierwsze mieszkanie: kuchnia, łazienka, pokój, korytarz oraz kotłownia.

Drugie mieszkanie: dwa pokoje, z czego jeden z klimatycznym kominkiem, łazienka, kuchnia, pomieszczenie gospodarcze. Budynek częściowo podpiwniczony.

Dwa domki letniskowe, konstrukcji drewnianej z przeznaczeniem pod agroturystykę. Każdy o powierzchni ok. 15 m2.

Na terenie działki znajduje się również garaż murowany, dwustanowiskowy. Drewniana szopa, toalety zewnętrzne oraz drewniane altanki.

Działka, na której usytuowany jest obiekt mierzy 3 5600 m2. Jest w części zalesiona lasem sosnowo-brzozowym w wieku ok. 35-55 lat. Na terenie posesji znajduje się również staw i bardzo dużo miejsca na wypoczynek, rekreację, grill, miejsce na boisko, duży parking.Dojazd wygodnym asfaltem od głównej drogi nr 22 Starogard Gdański-Człuchów, ostatnie 200 m do Kłodni drogą polną utwardzoną. Do pobliskiego Czerska około 7 km, do Chojnic 22 km.Wyjątkowa oferta dla tych, którzy pragną prowadzić lub stworzyć swój własny biznes, wykorzystując ogromny potencjał nieruchomości oraz jej lokalizacji !!

Oferta nr 16-2020

www.chbn.plWłasny las, możliwość rozbudowy, wyjątkowe miejsce, ogromny potencjał- to tylko kilka zalet z powyższej oferty!!W celu uzyskania więcej szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu !!
House for sell, 8 Rooms, 302m2, 650000 PLN, Czersk, Województwo pomorskie 
#pi1 #House #Czersk