web counter

Złe Mięso, Czersk, Województwo pomorskie, Poland

Ciekawa oferta? Podziel się informacją z przyjaciółmi, a oni będą Ci wdzięczni:

   
  1  of   

59 000 PLN

Lots/Land for sale

Available from 26.04.2020

Działka w sąsiedztwie rzeki Wda !!!

Updated: 26.04.2020. Views: 2414

ID Ref # 18761


Listing type: 
By Agent
The area of the land/lot:
1948 m2
Description: 
Jeśli jesteś zmęczony ciągłym pędem i chcesz wypoczywać z dala od cywilizacji, w malowniczej krainie Borów Tucholskich, nie zastanawiaj się długo !!Atrakcyjna nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Złe Mięso, powiat chojnicki, gmina Czersk, województwo pomorskie. Niewielka malownicza miejscowość położona nad rzeką Wdą, na terenie Borów Tucholskich, oddalona od miast, Czersk-10 km, Czarna Woda-3km.

Oferowana działka o powierzchni 1948 m2 objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, oznaczona symbolem ULT/KD - działka budowlana, pod zabudowę rekreacyjną.

Teren suchy, płaski. Media: woda, prąd, kanalizacja.

Dojazd utwardzoną drogą gminną. W niedalekiej odległości zabudowa domów jednorodzinnych.

Piękna lokalizacja, ok. 250 metrów do rzeki Wda, sąsiedztwo lasów, częściowo porośnięta małymi świerkami i brzozami, co może być dodatkowym atutem przy tej powierzchni działki.Rzeka Wda, do której jest ok. 250 metrów od nieruchomości, stanowi jeden z najbardziej atrakcyjnych w kraju szlaków kajakowych. Ponadto w miejscowości Złe Mięso jest mnóstwo miejsc do spacerów, szlaki rowerowe, lasy bogate w runo leśne. Tak więc każdy znajdzie tutaj zajęcie dla siebie !!Na sprzedaż również trzy sąsiednie działki.Wymarzona lokalizacja z pięknymi widokami, z dala od miejskiego hałasu, do najbliższego miasta zaledwie 5 minut jazdy !!!Serdecznie zapraszamy do obejrzenia nieruchomości !!
Lots/Land for sell, 59000 PLN, Złe Mięso, Czersk, Województwo pomorskie 
#pi1 #Lots/Land #Czersk