web counter

Krakowska 18, Przedbórz, Województwo łódzkie, Poland

Ciekawa oferta? Podziel się informacją z przyjaciółmi, a oni będą Ci wdzięczni:

   
  1  of   

240 000 PLN

House for sale

Available from 16.07.2020

Dom nad rzeką Pilicą. Połowa bliźniaka

Updated: 16.07.2020. Views: 627

ID Ref # 18977


Price negotiating is possible: 
Yes
Listing type: 
By Owner
Rooms:
5
Number of bathrooms:
2
Living space:
140 m2
Price per meter:
1714 PLN ⁄ m2
The area of the land/lot:
800 m2
Description: 
Jeśli doceniasz piękno przyrody i szukasz atrakcyjnego domu w spokojnej okolicy, z dala od wielkomiejskiego zgiełku - ta oferta jest dla Ciebie. Z pewnością zachwyci Cię bliskość rzeki Pilicy, malowniczego Obszaru Natura 2000 Doliny Górnej Pilicy, Przedborskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu oraz Parku Krajobrazowego.

Ogłoszenie dotyczy sprzedaży połowy bliźniaka o powierzchni użytkowej ok 140m2. Możliwa jest zamiana na mieszkanie M3 w blokach w Przedborzu.
Cały widoczny na zdjęciach budynek ma 280m2 powierzchni użytkowej, a cała działka ok 1600m2.

Budynek znajduje się przy ul. Krakowskiej 18 w Przedborzu - nad rzeką Pilicą. Jest to bliźniak więc składa się z dwóch symetrycznych i całkowicie niezależnych części (tzn. z osobnymi licznikami, furtkami i wejściami do budynku, ogrzewaniem itd.) i właśnie jedna taka część ma powierzchnię użytkową 140m2 + strych i piwnice.
Dom jest częściowo podpiwniczony - składa się z suteren, parteru, piętra i strychu. Dach budynku pokryty został blachą ocynkowaną, a we wszystkich pomieszczeniach użytkowych znajdują się okna PCV. Podłogi pokryte są parkietem z drewna dębowo-bukowego. Za ogrzewanie odpowiada piec CO na węgiel. Jest możliwość skorzystania z dotacji i wymiana źródła ogrzewania. Nieruchomość jest w pełni ogrodzona: z frontu ogrodzenie metalowe a z pozostałych stron siatka.

W domu regularnie były wykonywane naprawy i ulepszenia, dzieki czemu jest on w bardzo dobrym stanie i można w nim od razu zamieszkać. Szczegóły wykonywanych prac remontowych z ostatnich kilku lat mogę dokładnie przedstawić oglądającym.

Lokalizacja budynku jest jednym z jego głównych atutów. Kilkanaście metrów za tylnym ogrodzeniem działki płynie bowiem rzeka Pilica, a do wielu istotnych miejsc w mieście jest bardzo blisko np. 150m do kościoła, 200m do supermarketu czy głównego przystanku. Plac przed domem został zagospodarowany na ogród z krzewami ozdobnymi. Za budynkiem znajduje się przestronne podwórko, a dalej teren łagodnie opada w kierunku rzeki. Jest to doskonała sceneria dla spotkań z bliskimi np. przy grillu. Na działce znajduje się kilka drzew: jodła, grusza oraz wiśnia i dwie sosny tworzące przyjemny i zacieniony zagajnik z widokiem na rzekę. Bardzo istotne jest równieź usytuowanie nieruchomości w stosunku do stron świata. Okna z frontu wychodzą na wschód. Rozciąga sie z nich widok na ogród oraz zabytkową wieżę kościelną. Okna z tyłu budynku umożliwiają widok w kierunku zachodnim, dzięki czemu z przestronnych balkonów można podziwiać rzekę Pilicę i otaczające ją łąki, przedborski zalew czy też plażę na błoniach. Balkony z tyłu domu wychodzące na zachód zapewnią wymarzone miejsce na popołudniowy wypoczynek w świetle opadających promieni słonecznych. Rano rozciąga się z nich przyjemny widok mgieł nad łąkami wokół rzeki.
House for sell, 5 Rooms, 140m2, 240000 PLN, Krakowska 18, Przedbórz, Województwo łódzkie 
#pi1 #House #Przedbórz